رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

از سوی شرکت نفت و گاز اروندان: ۲۰۰۰ بسته کمک آموزشی و لوازم التحریر بین دانش آموزان مناطق همجوار تاسیسات شرکت توزیع شد

به گزارش آوای کارون،از سوی شرکت نفت و گاز اروندان دو هزار بسته کمک آموزشی و لوازم التحریر تهیه و بین دانش آموزان مناطق پیرامونی تاسیسات این شرکت توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، این اقدام در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت و با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش شهرستان های خرمشهر، سوسنگرد، هویزه ، بخش دارخوین و مدارس عشایری غرب کارون صورت گرفت.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نفت و گاز اروندان در این باره گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و ضرورت تأمین نیازهای دانش آموزان مناطق کم برخوردار، با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش در مناطق پیش گفته نسبت به تهیه و توزیع اقلام آموزشی برای دانش آموزان مبادرت گردید.

مهندس جهانگیر پورهنگ  با اشاره به تاکید وزارت نفت بر ایفای مسئولیت های اجتماعی از سوی شرکت های زیر مجموعه و اهتمام ویژه به تامین نیازهای مناطق همجوار با تاسیسات نفتی ، افزود: امید است  بتوانیم با حمایت و توجه لازم به این عزیزان، نقش مؤثری در به ثمر رساندن اهداف اموزشی و تعلیم و تربیت داشته باشیم.

وی در بیان مسئولیت های اجتماعی این شرکت اظهار کرد: شرکت نفت و گاز اروندان علاوه بر رسالت ذاتی خود در تولید نفت و گاز، همواره دغدغه مسئولیت های اجتماعی جامعه پیرامونی شهری و روستایی این شرکت را داشته است که احداث دو باب مدرسه و تعمیر و  مرمت اساسی و جزیی ۱۴ باب مدرسه دیگر از سوی بسیج سازندگی بخشی از خدمات اخیر  این شرکت به ساکنان شریف مناطق مجاور تاسیسات می باشد.

پورهنگ گفت:  این شرکت از ابتدای شیوع ویروس کرونا  به موازات  تحقق برنامه ها و استمرار تولید، با تأمین بسته های معیشتی در قالب کمک های مؤمنانه، تهیه و توزیع ملزومات بهداشتی و هم اکنون نیز در تهیه اقلام کمک آموزشی و لوازم التحریر سهمی در مرتفع کردن بخشی از نیازهای مناطق پیرامونی داشته باشد.
در مراسم توزیع این بسته ها که روز دوشنبه (۲۱ مهرماه) برگزار شد، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه خرمشهر، رئیس آموزش و پرورش این شهرستان و شماری از مدیران شرکت نفت و گاز اروندان حضور داشتند.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن