رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی: مسئولان استانی از جانب مردم اعلام رضایت می کنند؛ رئیس جمهور هم علی برکت الله می گوید

 

به گزارش آوای کارون،نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان استانی گزارش به رئیس جمهور ارائه می دهند که بعد از سیل همه چیز درست شده و مردم راضی و خوشحال هستند که رئیس جمهور هم اعلام می کند “علی برکت الله” و افتتاح می شود.

 

حجت الاسلام ناصری نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بخش کشاورزی و سایر بخش ها یک سری لوازمی دارد که باید آن را تأمین کنند تا به نتیجه مطلوب برسیم؛ با وجود تلاش نمایندگان برای تأمین آب بخش کشاورزی و اصلاح بخش های آسیب دیده از سیل ولی واقعیتش این است که ما اراضی زیادی را در ایام سیل از دست دادیم که بر اثر نفوذ جریان سیلابی که هم شور بود و مشکلات جدی داشت خیلی از اراضی تخریب و نخل ها از بین رفت که متأسفانه اصلاح نشدند.

 

وی افزود: یکی از درخواست ها این بود که نخل هایی که بر اثر سیل و خشکسالی های قبل از آن از بین رفته اصلاح و بازسازی شود که تاکنون انجام نشده است.

 

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نخل داران دیگر روحیه کار کردن روی زمین را ندارند؛ آن عزمی که برای کاشت نخل و ثمرگیری داشته دیگر ندارد و این موضوعات باعث شده که تلاش و زحمات کشاورزان دیگر به یأس و ناامیدی تبدیل شود.

 

ناصری نژاد بیان کرد: امسال با تلاش بسیاری که به کار گرفتیم، کمی آب تأمین شد که رشد خوبی هم حاصل شد و این نشان دهنده وجود داشتن زمینه برای کار و نتایج مطلوب است ولی متأسفانه عدم رسیدگی ها باعث می شود که به عقب برگشته و شاهد افت کار شویم.

وی عنوان کرد: یکی از مشکلات اساسی کشور گزارشات دروغی است که به مسئولان ملی می رسد و آنها هم به مردم اعلام می کنند.

 

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی خبر داد: امروز در جلسه ای حضور داشتیم که اعلام کردند همه اراضی و مشکلات ناشی از سیل اصلاح شده که اینطور نیست؛ بین مردم و کشاورزان حضور داریم و خسارت های ناشی از سیل در بخش های مختلف و همچنین در بخش کشاورزی هنوز پرداخت نشده است.

 

ناصری نژاد ادامه داد: در بخش راه نیز اصلاح لازم صورت نگرفته است؛ راه هایی را داریم که در زمان سیل خراب شده و تا حالا بلاتکلیف رها مانده است.

 

وی گلایه کرد: بعد مسئولان استانی گزارش به رئیس جمهور ارائه می دهند که همه چیز درست شده و مردم راضی و خوشحال هستند که رئیس جمهور هم اعلام می کند “علی برکت الله” و افتتاح می شود.

 

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی طرح سوال کرد: این گزارشات دروغ چرا مطرح می شود و چرا به این ها اعتبار می دهند و بعد هم آن را به مردم اعلام می کنند؛ چرا این سؤالات از را مسئولان مربوطه یا وزیر می پرسید، بهتر است از مردم یا نمایندگان مجلس که نماینده آنها هستند باید سوال بپرسند.

 

ناصری نژاد یادآور شد: وقتی از ما سؤالی بپرسند، واقعیت را بیان می کنیم و حرف دل مردم را اعلام می کنیم؛ ما هم انصاف را رعایت می کنیم و برای همراهی در جلسه شرکت می کنیم ولی وقتی در این جلسات رسمی دروغ گزارش می شود، به عنوان اعتراض سالن را ترک کردیم.

 

وی در پایان گفت: در شهرهای آسیب دیده از سیل مانند دشت آزادگان، شوش، شادگان، اهواز، شوشتر، خرمشهر و آبادان چه گذشته و واقعیت چیست؟ چرا باید اینطور آمار غلط را به رئیس جمهور گزارش دهند؟

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن