رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران ؛۷۲ حلقه چاه نفت و گاز در هفت ماه امسال حفر و تکمیل شد

 

با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران ۷۲ حلقه چاه های نفت و گاز در هفت ماه نخست سال جاری در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور حفاری و تکمیل شد.

 

به گزارش آوای کارون سرپرست معاونت مدیرعامل در عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران در توضیح بیشتر در این باره گفت: از این تعداد چاه ۲۲ حلقه توسعه ای توصیفی، ۴۸ حلقه تعمیری و دو حلقه اکتشافی بوده است.

سعید اکبری افزود: ۵۶ حلقه از این تعداد چاه در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، هفت حلقه در شرکت نفت فلات قاره، پنج حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و دو حلقه در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری، تکمیل و تحویل شرکت های متقاضی گردید.

 

وی اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه امسال در نتیجه هم افزایی و همکاری موثر میان متخصصان این شرکت و شرکت های کارفرما، عملیات حفاری و تکمیل ۱۳ حلقه چاه ۲۳۳ روز زودتر از برنامه به پایان رسید که ارزش اقتصادی بالایی دارد.

 

اکبری با اشاره به اینکه هم اکنون کار جابجایی ۱۷ دستگاه حفاری سبک و سنگین ناوگان شرکت در گسترده عملیاتی استان های نفتخیز در حال انجام است، گفت: در هفت ماه گذشته سرجمع متراژ حفاری چاه ها به ۴۱ هزار و ۷۹۳ متر رسید.

 

 

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن