رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

نشست هم اندیشی جهت اجرای تمهیدات کنترل کرونا میان بانک مسکن استان و مرکز بهداشت شرق اهواز

نشست هم اندیشی جهت اجرای تمهیدات کنترل بیماری و مقابله با ویروس کرونا میان بانک مسکن استان خوزستان و مرکز بهداشت شرق اهواز برگزار شد.

به گزارش آوای کارون، چهارشنبه ۲۱ آبان‌ماه ۹۹ نشست هم اندیشی جهت اجرای تمهیدات مقابله با کرونا و تقدیر از بانک مسکن خوزستان در محل دفتر مدیریت شعب بانک مسکن استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، مهندس علی اصغر نادری مدیر شعب بانک مسکن خوزستان ضمن تقدیر از عوامل و مجموعه مرکز بهداشت شرق اهواز در مبارزه و کنترل بیماری منحوس کرونا در بانک‌ها، بیان داشت: مدافعان سلامت همواره جان خود را در کف دست گرفته‌اند و در تمامی بحران‌های بهداشتی و درمانی کشور پیش قدم بوده‌اند.

مدیر شعب بانک مسکن خوزستان با اشاره به اهمیت ویژه بانک مسکن کشور به رعایت تمامی پروتکل‌ها در شعب زیر مجموعه خود در استان‌ها، اظهار داشت: بانک مسکن استان خوزستان در صدر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کشور قرار دارد؛ البته این امر را یک ضرورت و نیز اولویت مهم برای مجموعه کاری و کارکنان خود تعریف کرده‌ایم.

این مقام مسئول ادامه داد: بانک مسکن استان همواره آمادگی آن را دارد که با مجموعه بهداشت همکاری کند و از آموزشهای پروتکل‌های بهداشتی توسط مدافعان سلامت استقبال می‌کند.

نادری افزود: برای اجرای تمامی تمهیدات و آموزش‌های پروتکل‌های بهداشتی از سوی مجموعه مرکز بهداشت شرق اهواز آماده هرنوع همکاری هستیم.

در ادامه این جلسه مهندس امراله مردانی سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز ضمن تقدیر از زحمات مجموعه بانک مسکن استان جهت اجرای مناسب و اصولی پروتکل‌های بهداشتی، گفت: الحق والانصاف شعب بانک مسکن استان در حوزه کاری ما یعنی شرق اهواز در بحث رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بسیار خوب و مطلوب عمل کرده‌اند.

سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز ادامه داد: سخت گیری‌های صورت گرفته از سوی مجموعه بهداشت برای بانک‌ها، به طور قطع در راستای حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع است.

این مقام مسئول بیان داشت: مجموعه مرکز بهداشت شرق اهواز همواره آمادگی آن را دارد تا با بانک‌ها و ادارات جهت آموزش پروتکل‌های بهداشتی همکاری کند؛ این امر موجب افزایش آگاهی کارکنان در راستای سلامتی خود و دیگران خواهد شد.

مردانی افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی بانک‌ها باید اولویت مهم و بلکه ضرورت محسوب شود.

وی در پایان تاکید کرد: شیوه کار ما در مجموعه مرکز بهداشت شرق اهواز، تعامل و همکاری بین بخشی است و مرکز بهداشت شرق اهواز آمادگی آن را دارد تا با تمامی ارگان‌ها و سازمان‌ها در حوزه شرق اهواز جهت آموزش صحیح پروتکل‌های بهداشتی ورود کند.

گفتنی است، در پایان این جلسه از سوی مهندس مردانی سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز با اهدای لوح تقدیری، از مدیران بانک مسکن استان جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب مناطق شرق اهواز، تقدیر و تشکر شد.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن