رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

با افزایش حجم روان آب ها در سطح معابر و خیابان های کلان شهر اهواز ، بسیجیان شرکت ملی حفاری ایران در حرکتی خود جوش به کمک شهروندان شتافتند 

 

در پی بارندگی های ۲۴ ساعت گذشته در مناطقی از استان خوزستان و افزایش حجم روان آب ها در سطح معابر و خیابان ها، بسیجیان شرکت ملی حفاری ایران در حرکتی خود جوش به کمک شهروندان اهوازی شتافتند.

 

به گزارش آوای کارون، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت یکشنبه شب ( نهم آذرماه ) در این باره گفت: به دنبال بالا آمدن سطح آب در خیابان ها و معابر که به سبب موج بارشی خاصه در چند ساعت گذشته حادث شد و مشکلاتی را برای عابران و سرنشینان خودروها و واحدهای مسکونی ایجاد کرد، شماری از بسیجیان به همراه اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت برای کمک به شهروندان وارد عمل شدند.

علی سالمی افزود: در این اقدام خودجوش بسیجیان ملی حفاری در همیاری با کارکنان شهرداری و شرکت آب و فاضلاب نسبت به هدایت روان آب ها به کانال های انتقال در مناطقی از شهر اهواز و کوت عبدالله مرکز شهرستان کارون اقدام نمودند.

 

وی با بیان اینکه امداد رسانی در این ارتباط تا رفع مشکل و کاهش آب های سطحی ادامه دارد، اظهار کرد: در این خصوص تعدادی خود رو که به علت نفوذ آب دچار نقص فنی و از حرکت بازماندند، جابجا و در جاهایی که آب های سطحی به خانه ها نفوذ کرد، نسبت به تخلیه آب و رفع مشکل ساکنان مبادرت گردید.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن