رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

با حضور مسئولان کشوری و استانی صورت گرفت:افتتاح فاز دوم ایستگاه ۴۰۰کیلوولت در شهرستان باغملک

حضور بی سابقه مسئولان کشوری و استانی در باغملک حکایت از آینده ای درخشان برای توسعه این شهرستان دارد، اقتدار شهرستان با توسعه طرح های زیر ساختی صورت میگیرد نه لغو یک مراسم ویدیو کنفرانس

به گزارش آوای کارون،با حضور نماینده مردم شریف ایذه و باغملک،معاون وزیر نیرو،مدیرعامل برق منطقه ای و جمعی از مسئولان شهرستانی فاز دوم ایستگاه برق ۴۰۰ کیلوولت باغملک به بهره برداری رسید.

بدون‌ شک این پروژه نقش مهمی در تقویت و توسعه پایدار برق در شهرستان باغملک و شهرهای مجاور ایفا خواهد کرد و جا دارد از تمامی کسانی که از گذشته تا به حال در احداث و راه اندازی این پروژه بزرگ ایفای نقش کردند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

 

اما آنچه که باعث امیدواری دو چندان برای پیشرفت و توسعه شهرستان در آینده می شود، حضور مسئولان کشوری و استانی به صورت فعال در شهرستان های ایذه و باغملک با پیگیری حاج عبدالله ایزدپناه نماینده مردم شریف در مجلس شورای اسلامی می باشد که الحق و الانصاف ثابت کرده تا به امروز به صورت جهادی انجام وظیفه کرده است.

برای پیشرفت و توسعه زیر ساخت های عمرانی با پیگیری های نماینده، حضور رئیس مجلس شورای اسلامی معاون وزیر نیرو، ۷نفر از مدیران کل استانی و در آینده نه چندان دور حضور کمیسیون کشاورزی در این مدت کوتاه معادل یک دوره چهار ساله نشان از پیگیری های دلسوزانه و جهادی نماینده انقلابی است.

 

شایان ذکر است اقتدار یک شهرستان با پیگیری های جهادی برای توسعه طرح های زیر ساختی صورت می گیرد نه لغو یک مراسم ویدئو کنفرانس به مدت چهار یا پنج دقیقه که جنبه تبلیغاتی دارد و هیچ تاثیری بر روند افتتاح پروژه نگذاشته است.

امیدواریم که در آینده نیز شاهد افتتاح های بزرگی برای توسعه و پیشرفت شهرستان باشیم چرا که در رسیدن به نقطه اوج فاصله زیادی داریم.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن