رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

دکتر حسینی خبر داد؛ با مشارکت ۵۰ درصدی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ۷۰۰ دانش آموز استثنایی استان خوزستان صاحب تبلت می‌شوند

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی تفاهم نامه تامین اعتبار خرید ۷۰۰ دستگاه تبلت ویژه دانش آموزان استثنایی که قرار است با مشارکت پنجاه درصدی آموزش و پرورش استثنایی و همچنین مشارکت ۵۰ درصدی استانداری خوزستان انجام شود را امضاء کرد.

به گزارش آوای کارون؛ دکتر سید جواد حسینی  ضمن تقدیر از استاندار استان خوزستان به دلیل همکاری های استانداری با آموزش و پرورش  اظهار کرد: ۷۰۰ دانش آموز با نیاز های ویژه استان خوزستان به تبلت یا گوشی هوشمند. جهت اتصال به شبکه شاد دسترسی ندارند که ۵۰ درصد اعتبار مورد نیاز این تجهیزات  توسط آموزش و پرورش استثنایی و ۵۰ درصد دیگر نیز توسط استانداری تامین خواهد شد.

وی افزود: استان خوزستان یکی از استان های پیشرو در جهت تامین تبلت مورد نیاز دانش آموزان بوده و تاکنون بیش از ۱۴ هزار تبلت توسط این استان تهیه و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفته است.

معاون وزیر با بیان اینکه استان خوزستان در پیشانی دفاع مقدس بود  اظهار کرد: بعد از دفاع مقدس این استان نیازمند توجه بیشتر است و با تامین این ۷۰۰ تبلت از  نیاز دانش آموزان استثنایی این استان به وسایل هوشمند کاسته خواهد شد.

حسینی در پایان گفت: در صورت تامین اعتبار نیمی از وسایل هوشمند مورد نیاز دانش آموزان استثنایی توسط خود استان ها، بقیه اعتبار توسط سازمان آموزش و پرورش استثنایی تامین خواهد شد.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن