رفتن به نوار ابزار
اجتماعی
موضوعات داغ

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز: بیمارستان رازی اهواز بعد از ۱۰ماه به چرخه عادی بازگشت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به بازگشت بیمارستان رازی اهواز به چرخه عادی گفت: روند کاهشی بیماران مبتلا به کرونا در استان خوزستان ادامه دارد.

 

به گزارش آوای کارون، فرهاد ابول نژادیان پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی مشارکت مردم در رعایت مراقبت‌های بهداشتی و تدابیر اتخاذ شده و اعمال محدودیت‌ها روند کاهشی بیماران مبتلا به کرونا در استان خوزستان ادامه دارد.

 

وی افزود: بیمارستان رازی اهواز به عنوان بیمارستان اصلی مراقبت از بیماران کووید- ۱۹ اکنون با یک ششم ظرفیت در اختیار بیماران کروناست؛ لذا به علت کاهش چشمگیر بیماران بستری در این بیمارستان و با مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا فعالیت این بیمارستان در دو فاز ادامه خواهد داشت.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز بیان کرد: یک فاز محدود و ایزوله برای مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا و بخش جدا شده‌ای بستری و درمانگاهی که شامل بخش‌های زنان و زایمان، نوزادان، مراقبت‌های ویژه نوزادان و مسمومیت خواهد بود؛ همچنین پرسنل این دو بخش نیز جدا شده‌اند و از پرسنل قسمت سبز بیمارستان قبل از حضور در این بخش تست PCR گرفته می‌شود .

 

ابول نژادیان ادامه داد: با این تصمیم بار مراجعات و تراکم ناشی از تعطیلی بخش‌های تخصصی این بیمارستان که به سایر بیمارستان‌ها منتقل شده بود، رفع خواهد شد.

 

وی از مدافعان سلامت که در این بیمارستان به عنوان سنگر اصلی مبارزه با کرونا ۱۰ ماه با فداکاری و ایثار از جان هم استانی‌ها دفاع کردند، قدردانی کرد و گفت: از مردم خوزستان درخواست می‌شود که رعایت پروتکل‌های بهداشتی را ادامه دهند و اجازه رخداد یک پیک دیگر و هدر رفت تلاش و زحمات ماه‌های اخیر را ندهند.

Please follow and like us:
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن