موضوعات داغ

آخرین اخبار «انتخابات استان خوزستان»

رییس ستاد انتخابات خوزستان گفت: تعداد واجدین رای در استان سه میلیون و پانصد و شصت هزار نفر است که از این تعداد حدود ۲۰۳ هزار نفر رای اولی محسوب می شوند.

به گزارش خبرنگاربرنا از اهواز، علی حسین حسین زاده امروز سه شنبه در نشست ستاد انتخابات خوزستان اظهار کرد: کارها به شکل مطلوبی در حال انجام است و خوشبختانه بخش های مختلف انتخابات مانند پشتیبانی، امنیتی و لجیستیکی همه انجام شده و امیدوارم با همت و هماهنگی مسوولان در روز انتخابات با کمال سلامت کار انجام شود.
او گفت: امروز مقام معظم رهبری سخنان مهمی در خصوص انتخابات فرمودند که این سخنان باید سرلوحه ما باشد تا بستر حضور باشکوه مردم را فراهم نموده و دشمنان را دلسرد و نا امید کنیم.
رییس ستاد انتخابات خوزستان افزود: لیستی با عنوان فرمانداران مُعین در حال تهیه است و تا فردا نهایی خواهد شد و جلسه ای تشکیل خواهد شد و انتظارت ما در رابطه با نقش و کمک هایی که فرمانداران مُعین می توانند در برگزاری انتخابات داشته باشند، مطرح خواهد شد.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان بیان کرد: پیش بینی هواشناسی در خصوص بارندگی ها مبنی بر بارش ۱۰۰ میلیمتری در اندیکا و مناطق شمالی استان است و فردا دقیقا مشخص می شود. اگر چنین وضعیتی باشد امکان ارسال هلیکوپتر برای برخی از مناطق سخت گذر را نداریم و باید در این رابطه تمهیدات لازم و روش های جایگرین را مشخص نماییم.
حسین زاده اضافه کرد: ممکن است زیرساخت های مخابراتی ما هم دچار مشکل شود که تصمیمات لازم را باید اتخاذ نماییم تا مشکلی در روند برگزاری انتخابات نداشته باشیم.
معاون استاندار در پایان این نشست تعداد واجدین رای در استان را سه میلیون و پانصد و شصت هزار نفر اعلام کرد که به گفته او حدود ۲۰۳ هزار نفر از این تعداد رای اولی محسوب می شوند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن