موضوعات داغ

استاندار خوزستان اعلام کرد

غلامرضا شریعتی ، استاندار خوزستان

حوزه/ شریعتی با بیان اینکه مردم از ساعات اولیه صبح امروز پای صندوق‌های رأی حاضر شده‌اند، گفت: امروز با حضور باشکوه مردم انتخابات برگزار شده و آن‌ها از ساعت‌های اولیه در صفوف حضور دارند تا برای حق تعیین سرنوشت خود پای صندوق‌های رأی باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، در حاشیه بازدید از شعب انتخاباتی، در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه انتخابات روزی است که انسان تعیین سرنوشت خودش را به ظهور می‌رساند، اظهارداشت: روز انتخابات یکی از روزهایی است که انسان با مشارکت در انتخابات به‌عنوان وسیله‌ای بر سرنوشت خودش حاکم می‌شود.

وی حضور و شرکت در انتخابات را یک حق شرعی و مدنی دانست و تصریح کرد: مردم برای تعیین سرنوشت خود باید مشارکت داشته باشند.

استاندار خوزستان، افزود: وقتی مردم از این حق استفاده کنند یعنی در تعیین سرنوشت خود مؤثر بوده و به تبع در حفظ و صیانت از آن کوشا هستند.

شریعتی، با اشاره به حضور گسترده مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز با حضور باشکوه مردم انتخابات برگزار شده و آن‌ها از ساعت‌های اولیه در صفوف حضور دارند تا برای حق تعیین سرنوشت خود پای صندوق‌های رأی باشند.

وی در پایان گفت: با تلاش بسیار در راستای حفظ سلامت و امنیت انتخابات اقدام و ان‌شاءالله انتخابات با کمال آرامش در استان و کشور برگزار می‌شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن