موضوعات داغ

جمعی از دانشجویان بسیجی خوزستان از مدافعان سلامت بیمارستان رازی اهواز تجلیل کردند + تصاویر

طرح اهدای گل به کارکنان، پرستاران و پزشکان بیمارستان رازی اهواز با هدف تجلیل و عرض خداقوت به این قشر به عنوان مدافعان سلامت در برابر ویروس کرونا برگزار شد

جمعی از دانشجویان بسیجی خوزستان از مدافعان سلامت بیمارستان رازی اهواز تجلیل کردند + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون  طرح اهدای گل به کارکنان، پرستاران و پزشکان بیمارستان رازی اهواز با هدف تجلیل و عرض خداقوت به این قشر به عنوان مدافعان سلامت در برابر ویروس کرونا برگزار شد.

این طرح به ابتکار آقای محمدزاده معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری ناحیه بسیج دانشجویی خوزستان و باحضور جمعی از دانشجویان برادر و خواهر دانشگاه‌های مختلف استان برگزار شد.

در این طرح هرکدام از دانشجویان برادر و خواهر با در دست داشتن شاخه‌های گل به رسم تقدیر از مدافعان سلامت به آنها اهدا و به پاس تلاش‌های شبانه‌روزی تجلیل می‌کردند.

به گزارش تسنیم، ناحیه بسیج دانشجویی استان خوزستان در همین راستا قرارگاه مبارزه با کرونا تشکیل داده و از طریق فراخوان در سراسر استان تاکنون بالغ بر ۲۰۰ نفر اعلام آمادگی کرده‌اند.

تهیه فهرست مساجد شرق و غرب اهواز و ائمه جماعات و مسؤولان پایگاه‌ها به استعداد ۲۸۰ مسجد در سطح شهر اهواز و تشریح نوع ترکیب مواد ضدعفونی برای مساجد باهدف ضدعفونی محلات توسط مساجد بخشی از اقدامات این قرارگاه است.

منبع: تسنیم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن