موضوعات داغ

مدیر بهداشت غرب اهواز

عملکرد شرکت فولاد اکسین در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قابل تقدیر است

 

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون؛، دکتر شریفی مدیر بهداشت غرب اهواز با حضور در جلسه کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت فولاد اکسین از عملکرد شرکت در افزایش ایمنی و عملیات کنترل و مبارز ه با ویروس کرونا قابل تقدیر است.

وی افزود اقدامات شایسته ای که در این شرکت انجام شده باید تداوم یابد. بیماری کرونا علی رغم اینکه یک تهدید است ولی فرصتی خوب پدید آورده که فرهنگ بهداشت عمومی مردم را ارتقا یابد.

مدیر بهداشت غرب اهواز افزود، از آنجائیکه ۸۰ درصد سلامتی جامعه در گرو همکاری بین بخشی است. این نمود اصلی کار بین بخشی جهت ارتقا سلامت جامعه را در شرکت فولاد اکسین می بینیم.

دکتر شریفی ادامه داد، امروز علاوه بر سلامت جسمی جامعه متاسفانه سلامت روانی جامعه در خطر است. بنابراین باید در کنار سلامت جسمی باید آرامش را به مردم تزریق کرد.

دکتر شریفی در جلسه کمیته بحران پیشگیری از ویروس کرونا این شرکت، نکاتی در مورد رعایت افزایش بهداشت فردی و اجتماعی برای کاهش سرایت و افزایش اطلاعات کارکنان بیان کرد.

در این جلسه نیز تصمیماتی به منظور ارتقا اقدامات انجام شده در پیشگیری و کنترل کرونا ویروس انجام شد که در اطلاعیه بعدی اعلام می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن