موضوعات داغ

تمامی اماکن اداری، عملیاتی و کارگاهی شرکت ملی حفاری ایران به تجهیزات ضدعفونی مجهز شد

در راستای افزایش سطح مراقبت های بهداشت فردی و عمومی کارکنان

تمامی اماکن اداری، عملیاتی و کارگاهی شرکت ملی حفاری ایران به تجهیزات ضدعفونی مجهز شد

در راستای افزایش سطح مراقبت های بهداشت فردی و عمومی کارکنان ستادی و عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران، تمامی اماکن اداری، عملیاتی، کارگاهی، اردوگاه ها و دستگاه های حفاری این شرکت به تجهیزات ضدعفونی مجهز شد.

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران سرپرست اداره خدمات غذایی و اردوگاهی مدیریت خدمات شرکت در این باره گفت: حسب برنامه ریزی و تصمیمات اداره فوریت های پزشکی و همچنین مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت، جانمایی و نصب تجهیزات ضد عفونی دست ها به عهده این واحد محول شده است.

علیرضا بهادر افزود: در این ارتباط با توجه به تاکید مدیرعامل شرکت و پیگیری مدیریت خدمات شرکت نسبت به خرید ۵۰۰ مخزن و شیر آلات آن و همچنین مواد ضد عفونی اقدام که با کمک همکاران در حال نصب در ورودی فضاهای پیش گفته با اولویت دستگاه های حفاری، اردوگاه ها، سالن های غذا خوری و آشپزخانه ها در مناطق عملیاتی است.

وی اظهار کرد: همچنین در این زمینه ضمن آموزش کارکنان خدمات غذایی و اردوگاهی و انجام بخشی از امور اداری این اداره به صورت دورکاری برای کاهش تعداد کارکنان در فضای اداری، در خصوص تامین و اختصاص مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح به میزان لازم برای دستگاه های حفاری اقدام و در اختیار سرپرستان اردوگاه ها قرار گرفته است.

بهادر گفت: در این خصوص با پی جویی های به عمل آمده پیمانکاران طرف قرارداد در بخش خدمات اردوگاهی و غذایی نیز توجیه و همکاری های لازم از جمله دقت در بسته بندی مواد غذایی هنگام انتقال به اردوگاه های دکل ها صورت می پذیرد.

سرپرست اداره خدمات غذایی و اردوگاهی مدیریت خدمات شرکت همچنین با قدردانی از تلاش های خالصانه کارکنان این بخش در ارایه خدمات محوله افزود: به منظور کاهش رفت و آمدها به محیط اداری مقرر شد کارکنان خدمات غذایی امورات خود را از طریق تلفن پیگیری و مراجعات خود را محدود نمایند.

شرکت ملی حفاری ایران با توجه به ماهیت کار و گستردگی مناطق عملیاتی، نهایت سعی و کوشش خود را در اجرای کامل و جامع دستورالعمل ها و راهکارهای ارایه شده از سوی شرکت ملی نفت ایران ، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و فوریت پزشکی شرکت در پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری عفونی کرونا ویروس بکار گرفته است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن