موضوعات داغ

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند اعلام کرد: مرکز شماره گذاری و اعطای مرخصی تعطیل است

به گزارش آوای کارون ؛موسوی گفت تا پایان سال جاری از ارائه خدمات شماره گذاری و مرخصی به پلاک اروندی ها معذوریم

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در راستای هماهنگی با مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، مرکز شماره گذاری و اعطای مرخصی خودروهای پلاک اروندی، تعویض و انتقال پلاک، تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون  به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سیدعلی موسوی با بیان این موضوع که مانند هفته گذشته خدمات دهی در خصوص ماشین های پلاک اروندی تعطیل خواهد بود، افزود: از هموطنان و همشریان عزیز تقاضا داریم تا به گمرگ جمهوری اسلامی، گمرگ منطقه آزاد اروند و مرکز شماره گذاری، مراجعه نکنند.

وی خاطر نشان کرد: تا پایان سال جاری از ارائه خدمات مذکور معذور هستیم و از مردم خواستاریم به آبادان و خرمشهر برای این موضوع سفر نکنند.

سیدعلی موسوی از تعطیلی ادارات کار و ثبت شرکت ها به دلیل ازدحام جمعیت تا اطلاع ثانوی خبر داد و اظهار داشت: به کسانی که  در اداره کار منطقه آزاد اروند دعاوی و یا از قبل تعیین وقت داشته اند از طریق پیامک اطلاع رسانی شده که تمام جلساتشان به سال آینده موکول خواهد شد.

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه  آزاد اروند در ادامه افزود: همچنین ازافرادی که تغییرات شرکت، افزایش سرمایه  و یا خواهان ثبت شرکت جدید هستند خواهشمندیم در هفته آخر سال مراجعه نکرده و پیگیری امورشان را به سال آینده موکول کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن