موضوعات داغ

کشف انبار ۳۴هزار لیتری الکل تقلبی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)/فیلم

 

به گزارش آوای کارون؛ بنا  بر اعلام وزارت اطلاعات، بعضی عناصر این باند قبلا ۴ هزار لیتر الکل صنعتی را شامل محموله‌ای ۲ هزار لیتری به تهران و قزوین منتقل کرده و مقداری را نیز در استان خوزستان توزیع کرده بودند که بر اساس سرنخ اولیه، مقداری از این محموله پیش‌تر در اهواز به مشروبات الکلی تبدیل شده بود. در این پرونده باند ۵ نفره‌ای بازداشت شدند.

در روزهای گذشته در پی مصرف این نوع الکل حدود ۵۰ نفر فوت کردند و ۵۰۰ نفر مسموم شدند.

کشف ۳۲ هزار لیتر الکل صنعتی توسط سربازان گمنام امام (عج)

همچنین محموله‌ای حاوی ۶۳۰ هزار ماسک بهداشتی که قرار بود به یکی از کشورهای همسایه قاچاق شود، با اقدام سربازان گمنام امام زمان (عج) در مرز کشف شد.

این محموله از استان قم به مرز منتقل شده بود که پس از کشف به مبدأ بازگردانده شد.

همچنین مأموران وزارت اطلاعات در استان خوزستان در عملیاتی دیگر در چارچوب تأمین امنیت زیستی مردم با کشف ۱۰ هزار ماسک غیر استاندارد، مانع از ورود آن به بازار مصرف شدند.

در این عملیات همچنین ۱۰ هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده و ده‌ها هزار جفت دستکش احتکار شده، کشف شد و در چرخه مصرف عمومی و مراکز درمانی قرار گرفت.

سربازان گمنام امام زمان (عج) همچنین در چارچوب دستور کار برخورد جدی با قاچاقچیانی که در چرخه تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و دارویی فعالیت دارند تاکنون هفت نفر را در قالب دو باند قاچاق دارو به خارج از کشور بازداشت و پنج محموله آماده قاچاق از کشور را ضبط کردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن