موضوعات داغ

پیام تبریک مدیر مسئول پایگاه خبری آوای کارون به مناسبت نوروز ۱۳۹۹

با سلام، تحیت واحترام؛

به نام خداوندی که شاخه های بی فروغ را به گوشه عنایتی شکوفه دار میکند و طبیعت به خواب رفته را به نوازشی بیدار می سازد و جاری زلال چشمه ها و رودها را سخاوت مندانه به عطشناکی زمین می بخشد .
بهار دیگری از راه رسیده است، اینک با تپش قلب بهار عرصه و سپهر حقیقت برای هر بلند پروازی گشوده شده، اینک همه زمینه ها برای بالندگی، شکوفایی، شادابی و طراوت فراهم گشته است.
تبسم طبیعت زندگی آفرین و امید بخش است؛ طلوع خورشید نوید سعادتمندی و سربلندی است .
در روزهایی که فضای عمومی کشور متاثر از بحران کرونا در سکوت فرو رفته است، فرا رسیدن بهار فصل حرکت، دگرگونی و نو شدن، حلاوت و جلوه ای ویژه دارد.

آغاز دگرگونی روش ها و کردارها برای سبز شدن دوباره و حرکت رو به جلو است. بهار طبیعت به انسان می آموزد در ورای هر سختی، یک نو شدن و زیبایی نهفته است و از این رو ایمان داریم که ایران اسلامی از این روزهای سخت عبور کرده و جامعه پر از نشاط و شادابی خواهد شد.

اینجانب لحظات نشاط آور فرارسیدن نوروز باستانی ۱۳۹۹  که پیام آور شادمانی، تحول و دوستی است را غنیمت شمرده و صمیمانه این جشن ملی را خدمت همه مردم سرزمینم تبریک عرض می نمایم.
از خداوند  مهربانی ها، سالی سرشار از شادی و توام با کامیابی و نیکبختی برایتان آرزومندم و
با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می‌گذاریم و فروتنانه از او طلب می‌کنیم که:”یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال”

غفار شیخی علیزاده
مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی آوای کارون

۱۳۸۹/۱۲/۲۹

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن