موضوعات داغ

⁦فرماندار باغملک از خانه خارج شدن= به استقبال آفت رفتن

به گزارش خبرنگار آوای کارون بنا بر اعلام محمد نجاتی پور فرماندار باغملک تمامی صنوف بجز داروخانه ها، نانوایی ها، سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها و قصابی ها باید تعطیل شود.

وی در ادامه گفت: درب بقاع متبرکه، زیارتگاهها، آرامستانها ، پارکها ، رستورانها ، اماکن اقامتی و مناطق گردشگری کماکان به روی مردم بسته است و ورود به این اماکن ممنوع ست.

نجاتی پور از استقرار و ادامه فعالیت اکیپ های ایست و بازرسی برای پایش و بیمار یابی در مبادی ورودی میداود،صیدون، باغملک ، قلعه تل و بارانگرد خبر داد و افزود از سوی دیگر مرکز بهداشت شهرستان تا این ساعت بیش از ۶۳% از جمعیت کل شهرستان را از طریق تماس تلفنی غربالگری نموده است که این روند ادامه دارد و در نوع خود کار کم نظیری در سطح استان است و در خور تقدیر ست.

فرماندار باغملک در همین راستا اضافه نمود در صورت عدم رعایت برخی صنوف و کسبه و یا در صورت ادامه ترددهای زیاد و غیرضروری خودروها ممکن است تصمیم بگیریم برخی معابر،خیابانها، بازارها و مغازه ها بسته شود، لذا از پیشگاه مردم فهیم شهرستان عاجزانه تقاضاداریم در این شرایط پر خطر برای گسستن زنجیر ویروس کرونا همکاری بیشتری با محموعه عوامل حاکمیتی داشته باشند، برای تامین سلامتی خود و جامعه در خانه بمانند،بیرون رفتن و تردد در سطح شهرها وروستا بجز به استقبال خطر و آفت رفتن و تهدید سلامت عمومی معنی دیگری ندارد .

نجاتی پور در پایان از آماده باش مجموعه دستگاههای اداری و حاکمیتی در این شرایط دشوار و افت زا خبر داد و اظهار داشت در ایام نوروز پرسنل: درمانی، امدادی، فرمانداری، انتظامی، سپاه،قضایی، امنیتی ، شوراها،شهرداریها، دهیاریها، ادارات خدماتی و عملیاتی بصورت شبانه روزی و فدکارانه زحمت کشیدند و نسبت بروزرسانی و آماده سازی امکانات خود برای مقابله با افت منحوس کرونا مبادرت نمودند که صمیمانه از آنها تقدیر و تشکر می گردد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن