موضوعات داغ

توزیع ۳ هزار بسته بهداشتی و غذایی در مناطق محروم توسط سپاه خوزستان

به گزارش خبرنگار آوای کارون، فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان گفت: تعداد قابل توجهی بسته‌های بهداشتی تهیه و توزیع شده اند و در کنار این ها، ۴ هزار بسته غذایی توزیع شده و ۳ هزار بسته نیز برای توزیع در مناطق محروم و میان کسانی که مشاغل روزانه داشتند، در دستور کار است.

سردار حسن شاهوارپور امروز، شانزدهم فروردین‌ماه در خصوص آخرین اقدامات قرارگاه جهادی شفا در خوزستان اظهار کرد: در راستای مبارزه با ویروس کرونا و کمک به رفع این بلایی که همه را درگیر کرده است، اقداماتی توسط قرارگاه شفا سپاه حضرت ولی عصر(عج) که مجموعه ای از همه رده‌های سپاه است با حضور بسیجیان انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در بخش ضدعفونی کردن، تلاش‌ها همچنان ادامه دارد. روز جمعه ۱۵ فروردین در شهرستان بهبهان رزمایشی داشتیم و عزیزان ما همه شهرستان را ضدعفونی کردند. در اهواز و مابقی شهرستان ها نیز این کار ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: برای تولید ماسک و لباس برای پزشکان و پرستاران، کارگاه هایی راه اندازی شده‌اند و در مجموعه ورزشی جهان آرا روزانه هزار دست لباس برای پزشکان و پرستاران تهیه می شود، این حرکت بسیار خوب و مهم است. همچنین تولید ماسک یکی از کارهایی است که توسط خواهران در پایگاه‌های مقاومت بسیج انجام می‌شود و تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار عدد ماسک در مناطق مختلف توزیع شده‌ است.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان ادامه داد: تعداد قابل توجهی از بسته‌های بهداشتی به ویژه برای ضدعفونی، تهیه و توزیع شده اند. در کنار این ها، ۴ هزار بسته غذایی توزیع شده و ۳ هزار بسته نیز برای توزیع در مناطق محروم و میان کسانی که مشاغل روزانه داشتند، در دستور کار است که عمدتا در اهواز است اما در شهرستان‌ها نیز دنبال می‌شود.

شاهوارپور تصریح کرد: اقدامات دیگری نیز در بحث نقاهتگاه‌ها و آمادگی برای پذیرش بیمارانی که نیاز به نقاهتگاه دارند، توسط بسیج جامعه پزشکی انجام شده است. ما در کنار مردم، کادر بهداشت و درمان و مدیریت کلان استانی که به دنبال کاهش مشکلات مردم هستند، همکاری می‌کنیم تا این ویروس نامبارک هرچه زودتر از بین برود.

وی در پایان گفت: بنا است که نقاهتگاه‌ها تا ۳۰۰ تخت افزایش یابند. علاوه بر این در شهرستان ها نیز بیش از ۵۰۰ تخت آماده هستند و در صورت نیاز از این مجموعه‌ها بهره برداری می‌شود.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن