موضوعات داغ

بازدید سرزده اکیپ های بازرسی از ادارات به دستور استاندار خوزستان

در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا انجام میشود

به گزارش آوای کارون استاندار خوزستان گفت: از فردا اکیپ‌هایی به صورت سرزده از ادارات بازرسی خواهند کرد و در صورتی که ارگانی این دستورالعمل را رعایت نکند تذکرات لازم داده خواهد شد تا روند اصلاح شود و مطابق با مصوبات ملی و استانی دستورالعمل ها اجرایی شود.

 

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در نخستین روز از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از مرکز سامد استانداری خوزستان بازدید کرد.

استاندار خوزستان در حاشیه این بازدید با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با توجه دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر دادن مرخصی بدون محاسبه و یا دورکاری به یک سوم کارکنان و همچنین مرخصی کنان دارای بیماری‌های زمینه‌ای، زنان باردار و مادران شیرده و افراد بالای ۶۰ سال اگر افراد اعتراض و یا شکایتی در این رابطه داشته باشند میتوانند با تماس با مرکز سامد استانداری از طریق شماره گیری تلفن ۱۱۱ موضوع را مطرح نمایند.

وی افزود: خوشبختانه نیروهای مستقر در این مرکز به صورت فعالانه در حال پاسخگویی بوده و پیگیری های لازم را انجام میدهند.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: از فردا اکیپ‌هایی به صورت سرزده از ادارات بازرسی خواهند کرد و در صورتی که ارگانی این دستورالعمل را رعایت نکند تذکرات لازم داده خواهد شد تا روند اصلاح شود و مطابق با مصوبات ملی و استانی دستورالعمل ها اجرایی شود.

شریعتی بیان کرد: تلاش میکنیم فاصله گذاری هوشمند را در حد توان اجرایی نماییم تا هم چرخ معیشت و اقتصاد روان باشد و هم سلامت جامعه در معرض خطر قرار نگیرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن