موضوعات داغ

تاکید استاندار خوزستان بر آمادگی و هماهنگی لازم برای برگزاری اربعین حسینی در صورت کنترل بیماری کرونا

استاندار خوزستان گفت: با توجه به اینکه ما با اپیدمی کرونا درگیر هستیم و مشخص نیست این شرایط تا چه زمانی تداوم خواهد داشت در این زمینه ستاد ملی با همفکری ای که با کشور عراق خواهد داشت تصمیمگیری خواهد کرد در عین حال ما باید از هم اکنون آمادگی لازم را داشته باشیم که اگر انشالله تا آن زمان مساله کرونا حل و کنترل شده باشد امکان برگزاری مراسم پیاده روی اربعین وجود داشته باشد.

 

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان نشست ستاد اربعین حسینی روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در محل استانداری برگزار شد.

استاندار خوزستان در پایان این نشست توضیح داد: امروز اولین جلسه ستاد اربعین حسینی در سال ۹۹ برگزار شد و در آن تاکید شد که کمیته های عضو ستاد اربعین حسینی خوزستان از هم اکنون برنامه ریزی و فعالیت لازم را انجام دهند و هماهنگی های لازم صورت گیرد.

شریعتی افزود: با توجه به اینکه ما با اپیدمی کرونا درگیر هستیم و مشخص نیست این شرایط تا چه زمانی تداوم خواهد داشت در این زمینه ستاد ملی با همفکری ای که با کشور عراق خواهد داشت تصمیمگیری خواهد کرد در عین حال ما باید از هم اکنون آمادگی لازم را داشته باشیم که اگر انشالله تا آن زمان مساله کرونا حل و کنترل شده باشد امکان برگزاری مراسم پیاده روی اربعین وجود داشته باشد.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: باید از قبل هماهنگی های لازم را داشته باشیم تا به صورت غیرمنتظره و غافلگیرانه با این رویداد بزرگ مواجه نشویم و کمیته های استانی ستاد اربعین موظف به آمادگی و هماهنگی هستند مگر اینکه با توجه به شرایط کشور و شرایط بیماری کرونا تصمیمات دیگری اتخاذ شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن