موضوعات داغ

افزایش قیمت نان در خوزستان فعلا منتفی ‌است

استاندار خوزستان گفت: با توجه به وضعیت پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا، قیمت نان که در برخی از نانوایی‌ها افزایش یافته، باید با همکاری مشترک تعزیزات، سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان و همچنین معاونت اقتصادی استانداری به حالت قبل بازگردد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای کارون به نقل از استانداری خوزستان؛ غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در این خصوص اظهارداشت: در سال گذشته، قیمت نان در اکثر استان‌های کشور افزایش یافت اما به دلایل مختلف از انجام این امر در خوزستان جلوگیری شد و در این راستا اتحادیه نانوایان همراهی و همکاری لازم را با مجموعه اقتصادی استان داشته است.

وی ادامه‌داد: با این وجود قول داده بودیم که اواخر و یا اوایل سال ۹۹ قیمت نان در استان خوزستان مانند دیگر مناطق کشور افزایش یابد و به همین منظور کارهای کارشناسی در کمیته‌های مختلف انجام شد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه افزایش قیمت نان در سال ۹۹ دارای مصوبه ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان است، گفت: اما این درحالی است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و مشکلات معیشتی که برای برخی از افراد دارای مشاغل روز مزد و یا کار موقت به وجود آمده، تصمیم گرفته شد تا از افزایش قیمت نان در استان فعلا جلوگیری شود.

نماینده عالی دولت در استان تصریح‌کرد: افزایش قیمت نان در استان خوزستان بعد از عادی شدن وضعیت بر اساس تصمیم لازم انجام خواهد شد تا نانوایی‌های استان مانند دیگر مناطق کشور از این افزایش نرخ بهره‌مند شوند.

شریعتی با تاکید بر اینکه فعلا افزایش قیمتی در زمینه نان صورت نمی‌گیرد، گفت: این اقدام به منظور کاهش فشار مالی به اقشار مختلف جامعه است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن