موضوعات داغ

کشف ۱۱۵ فقره انواع سرقت در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در اهواز

فرمانده انتظامي اهواز از کشف 115 فقره انواع سرقت در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خيز ظرف 3 روز گذشته در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار آوای کارون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محسن دالوند” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار و همچنین فروشندگان موادمخدر به مدت ۳ روزدر شهرستان اهواز به مرحله اجرا در آمد.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۵۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار و ۶خرده فروش موادمخدر را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی چند عملیات هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند با اشاره به اینکه ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۳ کیلو ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی کشفف کردند، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۱۵فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در اجرای این طرح تعداد ۱۷ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد سپرده شدند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن