موضوعات داغ

معارفه پاسدار یونس سلیمانی فرمانده جدید حوزه بسیج کارمندی شهید رجایی در محل استانداری انجام شد

به گزارش آوای کارون، جلسه معارفه فرمانده جدید حوزه بسیج کارمندی شهید رجایی استانداری در محل سالن جلسات استانداری باحضور معاون محترم هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) جناب سرهنگ حاجتی و همچنین معاون محترم سیاسی و اجتماعی استاندار جناب آقای دکتر حسین زاده و دیگر مسئولین استانی برگزار گردید .
در این معارفه ، ریاست محترم سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه ولیعصر (عج) خوزستان ضمن خوش آمد گویی به حضار از خدمات و زحمات جناب سرهنگ بلیوند فرمانده سابق این حوزه تشکر کرده و برای فرمانده جدید آرزوی موفقیت کردند .
در همین راستا جناب سرهنگ حاجتی به عنوان ارشد نظامی جلسه ، ضمن تشکر از مجموعه بسیج ادارات فرآیند انتصاب فرمانده جدید را با توجه به حساسیت این حوزه ، گامی بزرگ در محقق نمودن آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بدنه دولت در استان خوزستان قلمداد نمودند و پس از ایراد بیانات ارزشمند در باب ماه مبارک رمضان ، فرمودند : سپاه مال همه وقت هاست و در تمام میادین در کنار مردم ایستاده است .
معاون محترم هماهنگ کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در ادامه ، فرمانده جدید حوزه شهید رجایی استانداری را معارفه و جناب سروان یونس سلیمانی را به عنوان فرمانده این حوزه معرفی و حکم انتصاب را به ایشان تقدیم کردند .
در همین راستا دکتر حسین زاده معاون محترم سیاسی و اجتماعی استاندار ، ضمن ایراد سخن در خصوص فضائل ماه مبارک رمضان و عرض قبولی طاعات و عبادات ، بسیج و سپاه را همواره نیرویی مردمی ، خدمتگزار و موثر در همه عرصه ها دانست و حمایت همه جانبه مجموعه ادارات دولتی را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران اعلام و این انتصاب را مبارک قلمداد کردند .
ایشان از ادارت و سازمان های دولتی خواستند تا بیش از پیش با این مجموعه مقدس همکاری داشته باشند.
دکتر حسین زاده از همکاری بسیج و سپاه در جهت مدیریت مقابله با ویروس کرونا نیز تشکر کردند .
در آخر دکتر حسین زاده فرمانده جدید را فردی دارای بینش سیاسی و اجتماعی و تحصیل کرده و با برنامه اعلام نمودند و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی کردند
این جلسه با حضور فرماندهان پایگاه تابعه حوزه شهید رجایی استانداری و تبریک ایشان به فرمانده جدید با ختم صلوات بر محمد (ص)و آل محمد(ص) به اتمام رسید.

 

 

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن