موضوعات داغ

تکذیبیه در خصوص فروش سیلوی اهواز

 

به گزارش آوای کارون ، در پی انتشار مطلب مجهول الهویه ای در خصوص فروش سیلوی اهواز، تکذیبیه ای به منظور تنویر افکار شهروندان عزیز و فهیم تهیه و حضور گرامی آنان ارائه می گردد. ضمن اینکه در شرایط کنونی به نظر می رسد این مطلب با هدف تشویش اذهان مندرج گردیده که نشان از عدم رعایت انصاف و همچنین غرض ورزی ناشر/ناشران دارد. امید آنکه ایزد منان همگان را به راه خیر و راستی رهنمون فرماید.

باسمه تعالی
با سلام و قبولی طاعات و عبادات همه همشهریان وهم استانیهای عزیز

اولا: مطرح کردن چنین موضوعاتی با این شیوه وادبیات کاملا غلط ، غیر کارشناسی و خارج از عرف بوده و نه تنها هیچ روشنگری و اطلاع رسانی درست به مردم انجام نمی دهد بلکه ناصواب بوده و در صورت عدم اثبات جرم قلمداد می گردد.

دوما: این معامله از طرف دولت و طبق اصل ۴۴ قانون اساسی صورت گرفت و در یک مزایده روشن و شفاف از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

سوما: قیمت این واگذاری منتشر شده هم اشتباه و نادرست عنوان شد ، چون اطلاعات کاملی از اصل موضوع نداشته اند بهتر این بود که اول اطلاعاتشان را تکمیل می کردند سپس اظهار نظر می کردند تا موجب تشویش اذهان مردم عزیز نشوند.

چهارم :این ملک(سیلوی)مذکور جزء املاک شرکت بازرگانی دولتی ایران بوده و شرکت غله و خدمات بازرگانی خوزستان کوچکترین دخالت و نقشی در آن نداشته است.

پنجم: بعضی از دستگاههای دولتی و نظارتی مثل سازمان بازرسی و دیوان محاسبات و میراث فرهنگی و گردشگری وغیره در این امر ورود کردند.

ششم : آقای پور ارشد در متن مذکور خریدار این ملک نبوده و شخص دیگری این سیلو را خریداری نموده است.
هفتم : این ملک در خرداد ماه سال ۹۷ بفروش رفت در حالیکه اینجانب در دیماه سال ۹۷ سکان دار این شرکت شدم یعنی حدود ۷ ماه پس از فروش این سیلو و واگذاری آن ، چه رسد به آقای رئیس زاده که شهریورماه ۹۸ به شرکت غله و خدمات بازرگانی خوزستان آمدند.

این مرقومه جهت گفتن واقعیت و تنویر ذهن مردم عزیز و شریف نگاشته شد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.
ارادتمند همه مردم شریف ایران بویژه هم استانیهای عزیز خوزستانی

امیری زاده- مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۴

۲۲ اردیبهشت ۹۹

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن