موضوعات داغ

پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه ( روز ارتباطات و روابط عمومی) را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

 

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است: ۲۷ اردیبهشت روزی که در سطح جهان به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده فرصت ارزشمندی است تا از کسانی که با برقراری تعامل و مدیریت ارتباطات درون و برون سازمانی زمینه ساز شکل گیری فضای همدلی، تعامل ،تفاهم و ایجاد اعتماد بین سازمان و جامعه ذینفعان می گردند، تقدیر نماییم.

روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه ای است برای ارج نهادن به آنان که با بهره گیری از هنر، مهارت و دانش، نقشی نو در عرصه های ارتباطی می زنند و تعاملات چند سویه میان مردم و سازمان پدید می آورند.

با تعمّق و تدبّر در نقش و جایگاه روابط عمومی می توان دریافت با وجود اینکه این حوزه از دانش در مقایسه با سایر علوم، علم جدیدی محسوب می شود اما در سالیان اخیر به خوبی توانسته با تلاش کارشناسان و متخصصان این حوزه جایگاه تاثیر گذار خود را در سازمان ها و موسسات کوچک و بزرگ اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و … تثبیت نماید.

امروز در عصر ارتباطات و اطلاعات که مقوله اطلاع‌ رسانی در همه عرصه‌ ها پیشتاز است موجب شده تا اهمیت نهاد روابط عمومی نسبت به گذشته مضاعف گردد به گونه ای که بخشی از موفقیت های هر سازمانی‌ به عملکرد روابط عمومی‌ آن وابسته است.

کارگزاران روابط عمومی باید با آگاهی و پذیرش مسئولیت و بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی، مجرایی برای شنیدن صدای مخاطبان و جامعه ذینفعان سازمان ها باشند و ضمن فراهم سازی بستر مناسب و ایجاد ارتباط دو سویه با اطلاع رسانی شفاف و به موقع رویدادهای درون سازمانی، نسبت به پاسخ یابی، پاسخگویی و پاسخگو ماندن به مخاطبان خاصه در رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی اقدام نمایند.

بار دیگر فرصت را مغتنم شمرده و روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست اندرکاران حوزه ارتباطات، رسانه به ویژه همکاران تلاشگر روابط عمومی صنعت نفت و شرکت ملی حفاری ایران صمیمانه تبریک و شادباش گفته و امید آن دارم با استعانت از پروردگار متعال و همراهی تلاشگران توانمند عرصه روابط عمومی با نگاهی حرفه ای و اخلاق مدار در امر تنویر افکار عمومی، شاهد تقویت اعتماد متقابل میان مسئولان سازمان و کارکنان و همچنین احاد جامعه باشیم تا در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری، سال جهش تولید نام گرفته است در فضایی سرشار از همدلی در مسیر توسعه، پیشرفت، تعالی و اعتلای ایران اسلامی گام برداریم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن