موضوعات داغ

تکنسینهای فوریتهای پزشکی استان خوزستان مدافع سلامت مردم در جبهه نبرد با کرونا ویروس

 

به گزارش آوای کارون به نقل از روابط عمومی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی اورژانس ۱۱۵، دکتر محمد امین زرگر رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در تشریح اهم فعالیتهای نیروهای اورژانس ۱۱۵ افزود: کارشناسان فوریتهای پزشکی استان به طور شبانه روزی در پایگاه‌های شهری، روستایی و بین راهی و مانند همیشه آماده خدمات رسانی به بیماران هستند.

وی ادامه داد: نیروهای اورژانس ۱۱۵ علاوه بر خدمات‌رسانی به بیماران و مصدومان سوانح جاده‌ای با توجه به شیوع ویروس کورونا در کشور و لزوم تمهیدات پیشگیرانه برای جلوگیری از انتشار و ابتلا به این ویروس در حالت آماده باش کامل هستند.

مدیر فوریتهای پزشکی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: پیرو برنامه‌های ستاد بحران و مرکز مدیریت حوادث پیش بیمارستانی این دانشگاه تمامی آمبولانس‌های در حال ماموریت شهری به طور روتین و در هر ۲۴ ساعت یکبار گندزدایی کامل شده و همچنین برای مبارزه با هر گونه بحران تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

زرگر با اشاره به دیدار مسئول کمپین نفس گفت: اعضای کمپین نفس بمنظور افزایش انگیزه در مقابله با بیماریهای حاد تنفسی ناشی از کرونا ویرس، ضمن آرزوی سلامتی برای نیروهای خدوم اورژانس که در حال حاضر در قرنطینه دوره درمان خود را سپری می کنند، از تلاشهای شبانه روزی کادر بهداشت و درمان تقدیر کردند‌.

گفتنی است اهداء ۲۶ کارت هدیه بانکی به تکنسین های بستری در بخش ایزوله بیمارستان رازی، اولین بیمارستان قرنطینه شده ویژه مبتلایان به کرونا ویروس از سوی اعضاء کمپین نفس در این دیدار از دیگر موارد مطرح شده بشمار میرود.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن