موضوعات داغ

بی توجهی مسئولان مربوطه باعث تجمع غیرقانونی مردم غیزانیه شد

 

به گزارش آوای کارون فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: بی توجهی مسئولان امربه مردم بخش غیزانیه در خصوص تامین آب شرب باعث تجمع غیرقانونی اهالی این بخش شد.

سرهنگ “محسن دالوند” اظهار داشت: اعتراض مردم به تامین نشدن آب شربشان یک مطالبه قانونی است اما بایستی در مجرای قانونی انجام شود.

وی اضافه کرد: تعدادی از مردم بخش غیزانیه صبح روز شنبه در اعتراض به بی توجهی مسئولان به تامین نشدن آب شربشان اقدام به بستن جاده “اهواز- رامهرمز- امیدیه” کردند که برای مدتی اخلال در تردد مسیر ترانزیتی گردید که پلیس برای جلوگیری از این کار وارد عمل شد.

سرهنگ دالوند افزود: پس از ورود ماموران پلیس برای بازگشایی جاده تعدادی از تجمع کنندگان با سنگ و چوب به سوی ماموران حمله ور شدند و ۲ مامور پلیس را از ناحیه سر مجروح کردند.

وی گفت: پلیس با استفاده از سلاح ساچمه ای پلاستیکی ضد شورش ۲ نفر از تجمع کنند گان را به صورت سطحی مجروح و بازداشت کردند و در حال حاضر هیچ مشکلی ندارند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: البته با گفت و گویی که با مردم داشتیم متقاعد شدند که با پلیس همراهی کرده و جاده را بازگشایی کردند و ضمن احترام به قاطبه مردم با افرادی که نقض قانون کرده بودند هم برخورد قانونی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: البته حسب وظیفه اخلاقی با تماسی که با فرماندار کلانشهر اهواز داشتم تامین آب مردم به وسیله تانکر در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اگر مسئولان امر به خواسته های مردم توجه کنند هیچگاه مشکلات اجتماعی به مسائل انتظامی تبدیل نخواهد شد و نمونه آن همین تامین آب شرب مردم بخش غیزانیه است.

سرهنگ دالوند تاکید کرد: در حال حاضر تجمعی وجود ندارد و مردم به منازل خود بازگشته و جاده یاد شده نیز در کمترین زمان ممکن بازگشایی که با استقبال رانندگان محور یاد شده منجر گردید.

این مقام انتظامی در پایان یادآورشد: نیروی انتظامی یار و یاور مردم است و هیچگاه خود را در مقابل آنها قرار نمی دهد، اما افراد هم می بایست توجه کنند که قانون را زیر پا نگذارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن