موضوعات داغ

با حضور مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان شرکت افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد

 

به گزارش پایگاه خبری آوای کارون :در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و جمعی از مدیران و مسئولان، مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان شرکت افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

به گزارش آوای کارون در این آیین که امروز چهارشنبه (هفتم خردادماه) در محل این مرکز در شهرک قائم برگزار و جمعی از مدیران ارشد شرکت و دکتر دهقان رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و کارشناسان آن مرکز نیز حضور داشتند مدیرعامل شرکت از تلاش ها و زحمات مدیران و مسئولان ذیربط در تحقق مراحل اجرایی و تجهیز این مرکز و همکاری موثر مدیران و مسئولان بهداشت و درمان صنعت نفت تقدیر و تشکر کرد.

مهندس سید عبداله موسوی با اشاره به لزوم پیگیری برای توسعه خدمات این مرکز و تحت پوشش قرار دادن تمامی کارکنان شرکت، کیفیت ارایه خدمات را مورد تاکید قرار داد.

در این آیین مدیر منابع انسانی شرکت توضیح داد: ایجاد این مرکز در پی رهنمودها و حمایت های مستمر مدیرعامل محترم در دستور کار قرار گرفت و از مراکز مجهز طب صنعتی در سطح صنعت نفت در استان خوزستان است.

فرشید ممبینی گفت: مرکز طب صنعتی معاینات ادواری کارکنان شرکت دارای بخش های پزشکی، پرستاری، بهداشت حرفه ای، دندان پزشکی، بینایی و شنوایی سنجی، تست ریه، روانشناسی و تغذیه می باشد که در گام نخست به کارکنان قرارداد مدت موقت خدمات ارایه می کند.

وی با اشاره به تلاش ها و پیگیری های به عمل آمده از سوی فوریت های پزشکی شرکت اظهار کرد: هم اینک طرح توسعه این مرکز به عنوان مرکز متمرکز طب صنعتی شرکت با هدف تحت پوشش قراردادن مجموعه کارکنان نیز در دست اقدام می باشد.

ممبینی یادآور شد: این مرکز با همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز فعالیت می کند و از زیر مجموعه های فوریت های پزشکی شرکت است.

در ادامه مدیرعامل و حاضران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، از بخش های مختلف مرکز بازدید و ضمن توضیحات خانم پریسا قاسمی رئیس فوریت های پزشکی شرکت، مسئولان هر بخش نیز گزارشی از امکانات، ظرفیت ها و نحوه ارایه خدمات به مراجعان ارایه دادند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن