موضوعات داغ

هرگزم نقش تو از لوح دل وجان نرود(به یاد سردار جانباز حاج راه خدا باغ شیرین)

 

دلنوشته ی پایگاه خبری آوای کارون در فراق ازدست دادن جانباز هشت سال دفاع مقدس سردار حاج راه خدا باغ شیرین

گاهی اوقات در میان زمینیان اتفاق هایی بوجود می آید که کنترل آن از صبر و تحمل انسان خارج می شود و درمیان ما آدمیان، انسان هایی هستند که در شرایط سخت در کنار مردم میباشند و در لحظه ای پروردگار نیز دلتنگ آنها می شود و راهی به جز تقدیر نیست .
پــــدرهمــانکـــه نبــودنـش مــرگ غــرورمــان را رقـــم زده وجـــای خـالـــی اش انـــدوه بـــاربـــر سرمان هوار میکشد .

جانبازان اسناد زنده ای از فرهنگ غنی ایثار وجهاد می باشند که تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه در میان نسلهای آینده ساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجود آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت، عالم را عطر آگین میکند.

باری دیگر یکی از مردان الهی شهرمان جانباز شیمیایی  ”  سردار حاج راه خدا باغ شیرین  “به فیض عروجی شهادت گونه نائل آمد وروح پاکش با ارواح شهیدان والامقام اسلام محمدی (ص) درملکوت اعلی ماوی گزید واز روزی ابدی الهی بهره مند شد ؛

از جمله فعالیت های جانباز شیمیایی سردار باغ شیرین میتوان به نودماه حضور فعال در جبهه های جنگ و سال های طولانی فعالیت درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فعالیت های گوناگون ورزشی و محرومیت زدایی اشاره کرد.

در آخر نیز به نوبه خود عروج آسمانی پرنده سبکبال جانباز شیمیائی حاج راه خدا باغ شیرین را که سالهای طولانی آثار زیانبار شیمیایی را تحمل کرد و در راه حفظ ارزشهای والای انقلاب اسلامی کوشید، خدمت مقام معظم رهبری، مردم شهیدپرور شهرستان باغملک و خانواده معظم ایشان تسلیت و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اولیاء الله و شهیدان والامقام خصوصاً ائمه معصومین(ع) میهمان گرداند.

 

با تشکر

غفار شیخی علیزاده

مدیر مسئول پایگاه خبری آوای کارون

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن