موضوعات داغ

استاندار: امیدواریم از پتانسیل و توان نمایندگان مجلس برای توسعه و آبادانی خوزستان بهره ببریم / خوزستان یک استان ملی است

استاندار خوزستان گفت: امیدواریم رابطه خوب و مناسبی بین ما و نمایندگان مجلس برقرار شود تا بتوانیم از توان و پتانسیل آنها برای پیشبرد توسعه و آبادانی استان عزیز و مقاوم خوزستان بهره ببریم و خارج از مسائل منطقه ای برای خوزستان که یک استان ملی است و شرایط آن بر کل کشور اثرگذار است بتوانیم با نگاه ملی کمک و حمایت کنیم.

 

به گزارش آوای کارون ؛ نشست استاندار خوزستان و مدیران استانی با جمعی از نمایندگان مجلس که به دعوت نمایندگان استان به خوزستان سفر داشتند روز چهارشنبه ۱۴ خرداد ماه در محل استانداری برگزار شد.
غلامرضا شریعتی در پایان این نشست توضیح داد: امروز نمایندگان مجلس بازدیدهایی از مناطق مختلف روستایی، شهری و تاسیسات نفتی در اهواز داشتند و مسائل مختلف را مورد بررسی قرار دادند.
وی افزود: در این جلسه از نظرات آنها بهره بردیم و در جریان برخی مسائل قرار گرفتند و برخی از برداشت هایی را که داشتند عنوان کردند و ما نیز توضیحات لازم را ارائه دادیم.
شریعتی خاطرنشان کرد: خوشبختانه جلسه خوبی بود و نظر نمایندگان این بود که به استان خوزستان کمک و حمایت کنند و ما هم استقبال کردیم و امیدواریم رابطه خوب و مناسبی بین ما و نمایندگان مجلس برقرار شود تا بتوانیم از توان و پتانسیل آنها برای پیشبرد توسعه و آبادانی استان عزیز و مقاوم خوزستان بهره ببریم و خارج از مسائل منطقه ای برای خوزستان که یک استان ملی است و شرایط آن بر کل کشور اثرگذار است بتوانیم با نگاه ملی کمک و حمایت کنیم.
استاندار خوزستان ادامه داد: هرچه نبض خوزستان بهتر بزند نبض اقتصاد و توسعه کشور بهتر خواهد زد و یک رابطه دو سویه است که همه ما خواستار آن هستیم.
شریعتی یادآور شد: خوزستان دین خود را به انقلاب و نظام و کشور به فرمایش امام راحل و مقام معظم رهبری ادا کرده است و انشاالله کشور هم در عین اینکه تا امروز در حد توان و بضاعت خود حق خوزستان را ادا کرده با کمک نمایندگان عزیز بهتر و بیشتر از آن ادا نماید و حال و روز خوزستان بهتر از شرایط فعلی باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن