موضوعات داغ

انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل تعاون وامور اجتماعی خوزستان و اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان

تفاهم نامه همکاری بین اداره کل تعاون وامور اجتماعی خوزستان و اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان منعقد شد.

به گزارش آوای کارون صبح چهارشنبه ۱۱ تیرماه علی ممبینی با حضور در اداره کل تعاون و امور اجتماعی استان و دیدار با معاونت و کارشناسان این اداره در خصوص عقد تفاهم نامه مابین اداره اموزش و پرورش استثنایی و اداره تعاون وامور اجتماعی استان به بحث و گفتگو پرداخت.
در این دیدار درخصوص لزوم تشکیل تعاونی های تولیدی توزیعی برای دانش اموزان با نیازهای ویژه استان بحث شد و مقررگردید این تعاونی ها درگام اول در شهر اهواز تشکیل شود تا دانش آموزان بتوانند به صورت هدفمند دست ساخته ها و توانمندی های خود را برای عرضه در جامعه تولید کنند.

علی ممبینی در این دیدار گفت: با توجه به شرایط و توانایی خاص دانش اموزان با نیاز های ویژه نیاز است تا برای ان دنش آموزان پس از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک دیپلم برنامه ریزی برای ورود به بازار کار با توجه به توانمدی های کسب شده در زمان تحصیل فراهم گردد.

وی گفت:یکی از سیاست های سازمان اموزش و پرورش استثنایی کسب استقلال اجتماعی و اقتصادی برای دانش اموزان نیازهای ویژه است که این هدف با تشکیل تعاونی ها و کارگاه های تولیدی امکان پذیر می شود.

در این دیدار همچنین مقرر شد که جلسه اینده این کارگروه با حضور مدیر کل تعاون وامور اجتماعی، مدیر کل فنی و حرفه ای استان و ریاست اداره اموزش و پرورش استنثنایی خوزستان در اداره اموزش و پرورش استثنایی برگزار گردد و مفاد این جلسه به صورت توافق نامه تنظیم و اجرایی گردد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن