موضوعات داغ

کارکنان بهداشت؛ سربازان گمنام سلامت

 

به گزارش آوای کارون، حجت الاسلام کلاه کج مدیر خدمات پشتیبانی حوزه علمیه خوزستان و حجت الاسلام آقاجانی معاون سلامت و امور بیمه‌ای حوزه علمیه با حضور در معاونت بهداشت ضمن تشکر از زحمات کلیه کارکنان بهداشت در مقابله با گسترش کرونا ویروس، از کارکنان بهداشت مدارس معاونت با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آوردند.

حجت الاسلام کلاه کج مدیر خدمات پشتیبانی حوزه علمیه گفت: ریسک پذیری در بخش بهداشت بسیار بالاست و کارکنان بهداشت به عنوان سربازان گمنام سلامت هستند.

وی در ادامه بیان داشت: دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته‌اید. کارکنان بهداشت به طور مستقیم در همه امور مربوط به کنترل بیماری کرونا حضور داشته‌ و نظارت و پیگیری بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمامی اماکن مختلف و در تمامی نقاط شهری و روستایی را بعهده داشته و دارند.

مدیر خدمات پشتیبانی حوزه علمیه خوزستان اظهار داشت: تحسین‌ برانگیز بود وقتی در یکی از روستاهای دور افتاده شاهد حضور همکاران بهداشتی و نظارت آنها بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در تدفین بیمار کرونایی بودم؛ آنچه شما انجام می‌دهید خداوند ناظر بر آن است و ان شاء الله برکات آن را در زندگی‌ مشاهده خواهید کرد.

مدیر خدمات پشتیبانی حوزه علمیه استان خوزستان در ادامه افزود: در حوزه علمیه خوزستان نسبت به شاخص‌های بهداشتی حساس هستیم و ضمن همکاری با معاونت بهداشت در توسعه شاخص‌های بهداشتی مداخلات بسیار خوبی برای ارتقاء این شاخص‌ها خصوصا بین طلاب انجام داده‌ایم.

وی در ادامه عنوان کرد: برای مقابله با کرونا جزو اولین ارگان‌هایی بودیم که استفاده از ماسک را اجباری کرده و تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم.

دکتر ضیغمی معاون فنی مرکز بهداشت استان ضمن تشکر از حضور حجت الاسلام کلاه کج و هیئت همراه به منظور تقدیر از پرسنل بهداشت مدارس معاونت بهداشت گفت: سطح بالای همکاری حوزه علمیه خوزستان با دانشگاه علوم پزشکی اهواز می‌تواند الگویی مناسب برای سایر استان‌ها باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن