موضوعات داغ

پیام تبریک نماینده مردم شریف ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی بمناسبت روز پزشک

به گزارش آوای کارون، نماینده مردم شریف ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی بمناسبت روز پزشک طی پیامی از جامعه پزشکی تقدیر و تشکر نمودند.

متن پیام بدین شرح است:

یکم شهریور ماه هر سال یاد آور گرامیداشت زاد روز پزشک حاذق و ماهر ایران اسلامی، حکیم و طبیب بزرگ و عالم نامدار جهان و شیخ الرئیس جامعه پزشکان و دانشمندان ایران ابوعلی سینا است.

هنگامی که بیماری به واسطه خدمات جامعه پزشکان سلامت خود را بدست می آورد دستان خود را به نشانه تشکر به طرف آسمان بلند می کند در این راستا ملائکه پزشکان را می ستایند که هستی خود را متعلق به دیگران می دانند.

پزشکان بزرگواری که در لحظه طبابت، نیت و زمزمه آنان ((یا من اسمه دوا و ذکره شفا )) است سلامتی و شفای بیمار را از درگاه خداوند منان طلب می‌کنند،شایسته بهترین تجلیل ها و تکریم ها هستند‌

در این شرایط سخت کنونی که جامعه پزشکان سلامتی و هستی خود را فدای بهبود بیماران می کنند و از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، ضمن قدرشناسی از آنان، روز ماندگار پزشک را به جامعه پزشکان خدوم خصوصاً پزشکان و دانشجویان پزشکی شهرستان های ایذه و باغ‌ملک صمیمانه تبریک می گویم.سلامتی و طول عمر با عزت جامعه پزشکان را در خدمت به جامعه بیماران از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

*عبداله ایزدپناه*
*نماینده مردم شریف شهرستان های ایذه و باغ‌ملک*

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن