موضوعات داغ

بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های متعدد عمرانی در شهرستان کارون / تصاویر

به گزارش آوای کارون به مناسبت هفته دولت چندین پروژه عمرانی در شهرستان کارون با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان، دکتر سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی نمایندگان مردم شریف اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، معصومه خنفری فرماندار کارون و سایر مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسیدند.
غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان کارون بیان کرد: همزمان با سومین روز هفته دولت افتتاح پروژه های آسفالت و زیرسازی معابر و کفپوشی معابر و نیز کلنگ زنی احداث سیل بند در شهر کوت عبدالله با اعتباری بالغ بر ۸۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی و داخلی به بهره‌برداری رسیدند.
شریعتی افزود: پروژه های راهداری شامل احداث ساختمان راهداری شهرستان کارون، اجرای شانه آسفالتی به طول ۱۰ کیلومتر و احداث یک دستگاه پل ۲۰ متری در بزرگراه کوت عبدالله به آبادان با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی به بهره برداری رسید.
وی گفت: عملیات اجرایی دو طرح افتتاحیه فاضلاب و خط تحت فشار قلعه کوچک و کلنگ زنی پروژه بهسازی معابر قلعه چنعان با اعتباری بالغ بر ۵۴۵۰۰ میلیون ریال آغاز شد.
استاندار خوزستان افزود: در بخش جهاد کشاورزی شهرستان کارون پروژه هایی شامل لایه روبی زهکش و انهار، سیستم آبیاری تحت فشار، احداث جاده های بین مزارع و تعمیر پمپاژ سویسه با اعتباری بالغ بر ۴۷۵۲۸ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی اجرا شدند.
نماینده عالی دولت در خوزستان با اشاره به پروژه های بخش مرکزی و سویسه شهرستان کارون بیان کرد: امروز در بخش مرکزی ۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیارد ریال و نیز در بخش سویسه ۱۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد ریال افتتاح شدند.
در ادامه فاز اول پروژه آبرسانی به ۱۲ روستای مسیر سویسه شهرستان کارون که با اعتبار مورد نیاز فاز اول ۸.۵ میلیارد تومان و اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل پروژه شامل احداث تصفیه خانه و تکمیل۲۲ کیلومتر خط انتقال و۱۳۰ کیلومتر شبکه توزیع، ۱۱۷ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
همچنین پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی شهر جدید شیرین شهر شامل ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۱۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در هفته دولت به مرحله اجرا رسیدند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن