موضوعات داغ

مدیرعامل ملی حفاری در نشست با نماینده سازمان های مردم نهاد و رئیس خانه سلامت استان خوزستان : مشارکت فعال کارکنان زمینه استمرار کار و تحقق برنامه های حفاری چاه های نفت و گاز را در شرایط کرونایی فراهم آورد

 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: برنامه ریزی، پایش و اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای همسو با مشارکت فعال مجموعه کارکنان زمینه استمرار کار و تحقق برنامه های حفاری چاه های نفت و گاز را در مناطق عملیاتی در شرایط شیوع ویروس کرونا فراهم آورد.

 

به گزارش آوای کارون مهندس سید عبداله موسوی روز یکشنبه (۱۶ شهریورماه) در نشست با نماینده سازمان های مردم نهاد و رئیس خانه سلامت استان خوزستان و بازرس ویژه استانداری در ستاد استانی کرونا، افزود: سلامت کارکنان و ساکنان مناطق عملیاتی پیرامون دستگاه های حفاری اولویت مهم کاری این شرکت است.

 

وی در این نشست که به منظور تقدیر سازمان های مردم نهاد استان از مدیریت و فوریت های پزشکی شرکت تشکیل شد، اظهار کرد: ما ملزم به رعایت دستورالعمل ها و الزامات ستاد ملی مقابله با کرونا و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به موازات ضوابط و مقررات HSE هستیم.

 

موسوی گفت: شرکت ملی حفاری ایران همزمان با شیوع ویروس کرونا، ضمن برنامه ریزی مدون، اقدامات ارزشمندی در دستور کار قرار داد و رویکرد خود را بر مبنای حفظ سلامت کارکنان با محوریت فوریت های پزشکی و HSE ترسیم و به اجرا گذاشت.

 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: سلامت منابع انسانی این شرکت با توجه به وسعت عملیاتی در چند استان کشور و سکونت خانواده های کارکنان در بیش از یکصد شهر با به کارگیری امکانات بهداشتی و درمانی مناطق عملیاتی همکاری و تلاش مضاعف پزشکان مقیم درمانگاه های مستقر در دستگاه ها و اردوگاه های حفاری به نحو مطلوب حفظ و این شرکت بدون دغدغه وظایف محوله را تحقق بخشید.

 

وی اظهار کرد: در همین راستا حسب سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، این شرکت از انجام وظایف محوله در چارچوب مسئولیت های اجتماعی نیز غافل نبوده و تلاش های موثری در جهت تامین سلامت و نیازهای ساکنان مناطق پیرامونی از نظر خدمات بهداشتی و درمانی ارایه داده است.

 

موسوی با بیان اینکه مردم بسیار قدرشناس هستند و خدمت به آنان بالاترین افتخار است، گفت: این شرکت متعلق به مردم و در خدمت مردم می باشد و از داشته های ارزشمند نظام است که در چند دهه فعالیت نشان داده می تواند در هر شرایطی نسبت به انجام وظایف ذاتی و اهتمام به مسئولیت ها و فعالیت های اجتماعی به نحو مناسب عمل نماید.

 

در این نشست دکتر سیروس داودی نماینده سازمان های مردم نهاد و رئیس خانه سلامت استان و امیر افضلی نیا بازرس ویژه استانداری خورستان در ستاد استانی کرونا در سخنانی عملکرد شرکت ملی حفاری ایران را در تحقق برنامه ها و اجرای پروتکل های بهداشتی و خدمات این شرکت در ابعاد مقابله با شیوع ویروس کرونا و مسئولیت های اجتماعی ارج نهاده و با اهدا لوح سپاس از تلاش ها و زحمات مهندس سید عبداله موسوی مدیرعامل و خانم پریسا قاسمی رئیس فوریت های پزشکی شرکت تقدیر نمودند.

 

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن