موضوعات داغ

با پیگیری مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران محقق شد

 

اخذ گواهینامه ثبت نرم افزار رایانه ای « سام نت» از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از اخذ گواهینامه ثبت نرم افزار رایانه ای « سام نت» به نام این شرکت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال کشور خبر داد.

به گزارش آوای کارون مهدی عرشیان روز چهارشنبه (۱۹ شهریورماه ۹۹) در این باره گفت: با پیگیری های این مدیریت و همکاری امور حقوقی و پیمانها شرکت، مالکیت معنوی این نرم افزار به عنوان ملی حفاری به ثبت رسید.

وی افزود: با توجه به افزایش ارزش مالکیت های معنوی در مقایسه با دارایی های فیزیکی در تعیین جایگاه سازمان ها، متعاقب مصوبه شورای عالی پژوهش، پیگیری ثبت اختراع و مالکیت معنوی نتایج حاصل از پروژه های پژوهشی شرکت در دستور کار قرار گرفت.

عرشیان اظهار کرد: نرم افزار سام نت پیرو قرارداد پژوهشی میان شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان « مطالعه، طراحی و پیاده سازی سامانه جامع نگهداری و تعمیرات شرکت ملی حفاری ایران» از سوی این مدیریت و با همکاری مدیریت های امور مهندسی، نگهداری و تعمیرات و فناوری اطلاعات و ارتباطات، تهیه و تدوین شد.

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران توضیح داد: با اخذ گواهینامه ثبت نرم افزار رایانه ای سام نت برای شرکت ، امکان تجاری سازی این محصول و فروش آن به مشتریان فراهم گردیده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن