موضوعات داغ

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران: مراحل اجرای طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری در دستور کار است  

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران تصریح کرد: مراحل اجرای طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری ابلاغی از سوی وزارت نفت در دستور کار شرکت و این مدیریت قرار دارد.

به گزارش آوای کارون ،فرشید ممبینی روز چهارشنبه (۲۵ فروردین ۱۴۰۰) در توضیح بیشتر در این باره افزود: پس از تدوین طرح طبقه بندی مشاغل برای کارگران شرکت های پیمانکار طرف قرارداد صنعت نفت و ابلاغ آن از سوی مقام عالی وزارت اجرای طرح در اولویت برنامه های این مدیریت لحاظ گردید.

 

وی گفت: یکی از مشکلات عمده در اجرای این طرح در ملی حفاری تنوع مشاغل و تخصص کارکنان شاغل در شرکت های پیمانکاری تامین نیروی انسانی طرف قرارداد با توجه به گستردگی جغرافیایی حوزه فعالیت این شرکت و تطابق آن با مشاغل استاندارد اعلام شده از سوی شرکت ملی نفت ایران بود که با رایزنی مستمر و نشست های متعدد با مدیریت محترم توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، نسبت به ایجاد زیرساخت های مورد نیاز و جمع اطلاعات کارکنان اقدام لازم به عمل آمد.

 

ممبینی با بیان اینکه با توجه به در اختیار داشتن اطلاعات مجموعه کارکنان ارکان ثالث در سامانه نرم افزاری (HRM) بخش زیادی از زیرساخت های مورد نیاز هم اکنون فراهم گردیده است.

 

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران افزود: از سویی برای آن دسته از سمت هایی که تاکنون همسان سازی نشده ‌اند اقدامات نهایی از سوی مهندسی ساختار و بهره ‌وری شرکت در دست اقدام است تا در خصوص این مشاغل نیز همانند سایر مشاغل موجود سازمان بر اساس استانداردهای اعلام شده تطبیق و همسان سازی صورت پذیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: طرح طبقه بندی مشاغل به طور قطع پس از رفع اشکالات و تکمیل اطلاعات و حل مشکلات حقوق و دستمزد نیروهای عملیاتی به زودی اجرا و نیروهای پیمانکاری مشمول طرح از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن