موضوعات داغ

پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت روز جهانی کارگر و هفته بزرگداشت مقام معلم 

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی روز جهانی کارگر و هفته بزرگداشت مقام معلم را گرامیداشت.

 

به گزارش آوای کارون، در پیام دکتر حمید رضا گلپایگانی آمده است: تقارن دو روز کارگر و معلم از این منظر که این دو قشر تلاشگر و فرهیخته در شکل گیری بنیان های اساسی جامعه نقش محوری، مهم و برجسته ایفا می کنند را گرامی می دارم.

کارگران بازوان حرکت بسوی تولید و شکوفایی هستند و نقش بی بدیل آنان در توسعه، عمران، سازندگی، پیشرفت و پویایی صنعت و اقتصاد جوامع برای همه روشن و مبرهن است.

 

بی تردید قشر فرهنگی خاصه معلمان از منزلت و جایگاه رفیع در عرصه تعلیم و تربیت برخوردار می باشند زیرا آنان با چراغ علم و دانش موجب بالندگی علمی، رشد و تعالی نسل آینده ساز کشور بوده و هستند.

 

در شرایط تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا، معلمان ارجمند و کارگران گرانقدر با همت والا و تلاش زایدالوصف در اقصی نقاط میهن اسلامی بدون کوچکترین وقفه، نگذاشته اند چرخ تولید کشور و همچنین امر آموزش دچار ایستایی گردد.

 

ضمن پاسداشت یاد و خاطره اندیشمند شهید استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم، از زحمات و تلاش های ارزشمند فرهنگیان فرهیخته، قدردانی نموده و برای مجموعه کارگران، کارکنان صنعت نفت، به ویژه همکاران بزرگوارم در شرکت ملی حفاری ایران آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

 

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان خاصه شب های قدر، ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام را تسلیت عرض می نمایم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن