موضوعات داغ

فرماندار اهواز: ۲۴ اردیبهشت نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان در خصوص تایید یا رد صلاحیت به داوطلبان شورای شهر ابلاغ می شود

فرماندار شهرستان اهواز گفت: نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان در خصوص تایید یا رد صلاحیت به داوطلبان شوراهای کلانشهراهواز و شهر الهایی که شکایت کرده بودند، ۲۴ اردیبهشت توسط فرمانداری به آنها ابلاغ می شود.

 

به گزارش آوای کارون،جمال عالمی نیسی روز شنبه افزود: بر اساس برنامه زمان بندی انتخابات، رسیدگی و بررسی نهایی به شکایت داوطلبان شوراهای شهرهای اهواز و الهایی که توسط هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان رد صلاحیت شدند از نهم اردیبهشت توسط هیات نظارت استان آغاز شده بود و تا ۲۱ اردیبهشت به پایان می رسد.

 

وی ادامه داد: هیات نظارت استان، نظر قطعی و نهایی خود را در خصوص نتیجه رسیدگی به شکایات داوطلبان ردصلاحیت شده در هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان را ۲۲ اردیبهشت به ستاد انتخابات استان خوزستان ابلاغ می کند.

 

رییس حوزه انتخابیه اهواز گفت: ستاد انتخابات استان نظر قطعی و نهایی هیات نظارت استان را ۲۳ اردیبهشت در خصوص نتیجه شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان را به فرمانداری ابلاغ و فرمانداری اهواز نیز ۲۴ اردیبهشت به داوطلبان ابلاغ می کند.

 

 

عالمی نیسی در پایان افزود:۲۸ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی کلانشهراهواز و شهر الهایی در هیات اجرایی و ۸۳ نفر در هیات نظارت شهرستان به علت نواقص مدارک و عدم صلاحیت،رد صلاحیت شدند.

 

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن